Apie mus

MB AGRONOVOS įkūrėme susidūrus su grambuolio lervų daroma žąla. Tai buvo vienas pirmųjų ūkininkavimo iššūkių pradėjus auginti braškes ir šilauoges. Pastebėjome, kad netenkame daugybės sodinukų, to pasekoje ir dalies pajamų.

Tuo metu Lietuvos Respublikoje įregistruotų ekologiškų priemonių prieš šį kenkėją nebuvo, o chemikalų, kurie kenkia dirvožemio florai ir faunai naudoti nenorėjome, todėl 2018 metais pradėjome bendradarbiauti su italų biologinių produktų įmone Agrifutur ir LR užregistravome bei pradėjome vykdyti biologinio preparato MELOCONT GR prekybą. Džiaugiamės, kad šis sprendimas kasmet padeda ne tik mums, bet ir kitiems ūkininkams pasiekti puikių rezultatų kovoje su kenkėjais, nenaudojant cheminių priemonių.

Šiandien galime pasiūlyti ir kitų ekologiškų produktų prieš dažniausiai sutinkamus kenkėjus bei modernių sprendimų, kaip natūraliomis priemonėmis apsaugoti dirvožemį ir padidinti derlingumą.

Padėsime atsakyti į visus klausimus ir suteiksime išsamias konsultacijas, kad rastume geriausią sprendimą Jūsų ūkiui. Pasikalbėkime!

agricultural-machine-1919021_1280